• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Стежками саду

        Ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування України відкритий для всіх гостей. Він здатний вдовольнити як найвишуканіші смаки, так і просте бажання прогулятися на лоні природи. Кожному дає саме те, чого прагне його серце, перебуваючи в обіймах зеленої стихії.

       На території Ботсаду можна «загубитися» як на цілий день, так і відпочити від міської суєти впродовж години-другої. І в будь-якому випадку отримати відчутний заряд бадьорості, поринувши в світ краси та природного спокою.

       З перших кроків територією Ботсаду відкриваються чудові види. Перед захопленим поглядом розгортаються мініатюрні альпійські луки та радують око квіткові композиції.

         Атмосфері невимушеності і безмежного спокою ноток урочистості додають композиції з вічнозелених рослин.

      В ландшафт саду чудово вписані альтанки, привертаючи, насамперед, увагу тих, кому б хотілося насолодитися приємним спілкуванням в тісному колі друзів або ж, навпаки, внутрішньою тишею чи й просто відпочинком на самоті в обіймах природи.

        Не менш чудово гармоніює з краєвидами парку садовий будиночок

       Кому ж до вподоби неспішна хода, вранішні чи вечірні прогулянки, перед тим простеляються вимощені стежки, ніби припрошуючи поринути у мандри світом зелених друзів. Для тих же, хто цікавиться багатством колекції саду, вони дають старт до цікавого знайомства з різноманітними представниками флори.

      Тінисту глибину Саду крають стежини, припрошуючи відвідувачів сповна віддатися солодкому відчуттю єдності зі всім живим. Вони, ніби судини в тілі Ботсаду, снують свою мережу, аби можна було дістатися до кожного куточка, до кожної рослини.

       Жодну живу душу не можуть залишити байдужою пейзажі Ботанічного саду. Вони чарують, захоплюють, навіють ностальгію, сповнюють романтичними почуттями. Вони відкривають іншу сторону буття, сповнену добра і гармонії.

       Особливого шарму краєвидам Ботанічному саду надає зима. В срібних тенетах глибокого сну дерева виглядають по-своєму беззахисними і вразливими. Тому їх хочеться зігріти теплом свого серця. А ще поринути у їх незбагненні сни.

        Своєрідним довершенням композиції Ботанічного саду є скульптури. Серед них втілені вартові та обереги саду. Вони завжди привітні, зустрічаючи відвідувачів на вході та проводжаючи вздовж центральної алеї.

        Непосидючі лисенята запрошують до гри. Граціозна рись налаштовує на активний відпочинок. Кабан закликає бути уважним. А щедрі ведмеді припрошують на гостину.

        Аби відкрилися таємниці Ботанічного саду і його зелених мешканців, терпіння і уважності варто попросити у мудрої сови. Щоб набратися компанійського духу та проникнутися присутністю друзів, близьких, коханих, слід звернутися з проханням про підтримку і допомогу до родини лосів.

       Затишок та спокій на душі дарує берегиня лісу. Знайти найзатишніші стежки саду допомагає лісовик.

       На єдність зі всім живим налаштовує Матінка Природа, а з рідними і близькими – Батько-Рід.

      Зрештою, для кожного в Ботанічному саду знайдуться свої дари. Ніхто не залишиться обділеним. Добрий настрій, світлі думки, цікаві відкриття, приємне спілкування – ось чим багатий Сад, і чим він щедро ділиться з кожним. А тим, хто не вірить в дива і зцілюючу магію природи, все ж варто прийти до нього на відпочинок і переконатися безпосередньо в правоті своїх переконань, аби непомітно для себе назавжди позбавитися скептицизму та розпрощатися з песимізмом.