Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя


Програма

Завантажити програму

22 травня 2018 р. (вівторок)

Прибуття, реєстрація та поселення учасників конференції

23 травня 2018 р. (середа)

8:30 – 10:00

Реєстрація учасників конференції
(навчальний корпус № 3, фойє, 1-й поверх)

10:00 – 17:00

Пленарне засідання
(навчальний корпус № 3, ауд. 309, 3-й поверх)

10:00 – 10:30

Відкриття конференції:

  • Ніколаєнко С. М., ректор НУБіП України,
  • Стріха М. В., заступник міністра освіти і науки України,
  • Ковальова О. В., заступник міністра аграрної політики та продовольства України,
  • Гадзало Я. М., президент Національної академії аграрних наук України,
  • Кириленко І. Г., народний депутат України

10:30 – 12:00

Ключові доповіді:
список доповідачів уточнюється

12:00 – 13:00

Перерва на каву
(навчальний корпус № 3, 3-й поверх, фойє)

13:00 – 17:00

Продовження пленарного засідання
Ключові доповіді:список доповідачів уточнюється

17:00 – 18:00

Фуршет
(навчальний корпус № 3, ауд. 201, 2-й поверх)

24 травня 2018 р. (четвер)

9:00 – 13:00

Секційні засідання

Секція 1. Біоекономіка і суспільні науки у формуванні продовольчої безпеки та якості життя (економіка, право, політичні науки, фінанси, менеджмент, публічне управління, землевпорядкування, туризм)
(навчальний корпус № 10, ауд. 228, 1-й поверх)

Відкриття засідання (модератори: проректор з навчальної і виховної роботи С.М. Кваша, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку  В.А. Ткачук)
Основні доповіді:
список доповідачів уточнюється

Секція 2. Глобальні і регіональні проблеми інформатизації в суспільстві та природокористуванні (інформаційні технології в освіті, економіці, природокористуванні, виробництві, суспільстві, штучний інтелект, Big-Data, Інтернет речей)
(навчальний корпус № 3, ауд. 213, 2-й поверх)

Відкриття засідання (модератор: декан факультету інформаційних технологій О.Г. Глазунова)
Основні доповіді:
список доповідачів уточнюється

Секція 3. Екологія, управління рослинними ресурсами та біотехнологія (агрономія, захист рослин, фітосанітарія, екологія, органічне виробництво, біотехнологія, лісове і садово-паркове господарство)
(навчальний корпус № 3, ауд. 309, 3-й поверх)

Відкриття засідання одератори: декан агробіологічного факультету В.О. Забалуєв, декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології М.М. Доля, директор ННІ лісового і садово-паркового господарства П.І.Лакида)
Основні доповіді:
список доповідачів уточнюється

Секція 4. Тваринництво, ветеринарна медицина, біобезпека та харчові технології у вирішенні завдань сталого розвитку (тваринництво, ветеринарна медицина, якість і безпека продовольства, харчові технології)
(навчальний корпус № 1, ауд. 69, 2-й поверх)

Відкриття засідання одератори: декан факультету ветеринарної медицини М.І. Цвіліховський, декан факультету та водних біоресурсів В.М. Кондратюк, декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Л.В. Баль-Прилипко)
Основні доповіді:
список доповідачів уточнюється

Секція 5. Якість освіти та гуманітарна наука в умовах трансформації суспільства (освіта, педагогіка, історія, філософія, культурологія, мистецтво, філологія, соціологія, комунікації, психологія)
(навчальний корпус № 3, ауд. 308, 3-й поверх)

Відкриття засідання одератор: декан гуманітарно-педагогічного факультету В.Д. Шинкарук)
Основні доповіді: список доповідачів уточнюється

Секція 6. Проблеми розвитку систем енергетики і автоматики (електроенергетичні системи, автоматика і робототехнічні системи, електротехнології)
(навчальний корпус № 3, ауд. 301, 3-й поверх)

Відкриття засідання одератор: директор ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження В.В. Козирський)
Основні доповіді: список доповідачів уточнюється

Секція 7. Біоінженерія та новітні технології для сталого розвитку (інженерія, нові матеріали та технології, деревообробні та меблеві технології, транспортні технології, цивільний інжиніринг)
(навчальний корпус № 5, ауд. 13, 1-й поверх)

Відкриття засідання (модератори: декан механіко-технологічного факультету Я.М. Михайлович, декан факультету конструювання та дизайну З.В. Ружило)
Основні доповіді: список доповідачів уточнюється

13:00 – 15:00

Привітання міжнародних делегацій і гостей свята (навчальний корпус № 3 НУБіП України)

15:00 – 17:30

Урочисте засідання з нагоди 120-річчя заснування університету
(навчальний корпус № 3, актова зала, 3-й поверх)

18:00 – 20:00

Святковий прийом
(студентська їдальня НУБіП України)

25 травня 2018 р. (п’ятниця)

10:00 – 12:00

Пленарне засідання
(навчальний корпус № 3, ауд. 309, 3-й поверх)

Звіти керівників секцій, підведення підсумків роботи конференції; прес-конференція, інтерв’ю для телебачення

12:00 – 13:00

Обід

14:00 – 20:00

Святкування Дня університету
(стадіон НУБіП України)

 

Прогулянка по Дніпру

26 травня 2018 р. (субота)

10:00 – 14:00

Екскурсії по м. Києву, від’їзд учасників конференції